Sipariş Teslimat

 

 

Ürünümün Sipariş Bilgileri E-Mailime gelecek mi?

Siparişinizle ilgili bütün yapılan işlemler size email ile bildirilecektir. Siparişinizin durumunu sitemizdeSipariş Takibi sayfasından takip edebilirsiniz.

Ürünüm Cumartesi ve Pazar günleri gider mi?

http://www.yucelens.com/ her gün açıktır ve belirttiğiniz tarihte size ulaşması için ürününüz kargoya verilir.

Ödemeyi nasıl yapacağım ?

1 - Kredi kartı : VISA veya MASTERCARD'ınızla siparişinizi verebilirsiniz. Kart bilgileriniz 128 bit SSL RapidSSL sertifikasıyla güvence altındadır. Siparişiniz hemen işleme alınacaktır.

2 - Havale / EFT : Siparişinizi tamamlarken Havale / EFT seçerseniz size verilecek hesap numaralarına havale / EFT yapabilirsiniz. Tutar hesaplarımıza geçince e-posta ile bilgilendirileceksiniz. Siparişiniz en erken havale/EFT'yi takip eden ilk iş gününde işleme alınacaktır

3 - Telefonda kredi kartı : Siparişinizi tamamlarken telefonda kredi kartı seçerseniz, bizi telefonla arayarak kredi kartınızı telefonda vererek siparişinizi tamamlayabilirsiniz. Siparişiniz iş günleri mesai saatleri içindetelefonda kredi kartınızı verdiğiniz anda işleme alınacaktır.

Adres ve Tarih Değiştirebilir miyim?

Siparişleriniz hazırlanmadığı ve yola çıkmadığı müddetçe bu hakkınız saklıdır. Adres değişikliği siparişiniz yola çıkmadan önce yapılabilir ve ücret talep edilmez.

Garanti ve İptal İade Şartları

Ürün iade istekleri 23/02/1995 tarihli ve 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanunun 31 inci ve bu Kanuna 4822 sayılı Kanunla eklenen 9/A maddeleri esas alınarak aşağıdaki kriterler dâhilinde yapılmaktadır.

Kanunen internetten yapılan satışlarda (mesafeli sözleşmeler ile satışlarda) tüketicilerin teslim aldığı tarihten itibaren 7 gün içerisinde hiçbir hukuki ve cezai sorumluluk üstlenmeksizin ve hiç bir gerekçe göstermeksizin malı reddederek ürünü iade hakkı mevcuttur. sitemizden yapılmış olan alışverişlerde 7 güne kadar fatura ibrazı ile kullanılmamış ürünlerde iade konusunda destek sağlamaktayız. 

Gizlilik Şartları

Mağazamıza üye olmak veya ürün satın alımak  için girmiş olduğunuz tüm bilgiler, YÜCELENS ONLİNE ALIŞVERİŞ MERKEZİ , tarafından 3. parti firma veya kişilerle paylaşılmayacaktır. Mağazamız bazı dönemlerde müşterilerine ve üyelerine kampanya bilgileri, yeni ürünler hakkında bilgiler, promosyon bilgileri gönderebilir. Üyelerimiz bu gibi bilgileri alıp almama konusunda her türlü seçimi üye olurken yapabilir ve sonrasında üye girişi yaptıktan sonra hesap bilgileri bölümünden bu seçim değiştirilebilmektedir.

Üye olurken veya ürün satın alırken verdiğiniz tüm bilgilere sadece siz ulaşabilir ve siz değiştirebilirsiniz. Üye giriş bilgilerinizi güvenli koruduğunuz takdirde başkalarının sizinle ilgili bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir.

Kredi Kartı Güvenliği

Şirketimiz, alışveriş sitelerimizden alışveriş yapan kredi kartı sahiplerinin güvenliğini ilk planda tutmaktadır. Kredi kartı bilgileriniz hiçbir şekilde sistemimizde saklanmamaktadır.
Sertifikalı online alışveriş sitemiz, Türkiye'nin en yaygın online ödeme altyapılarından biri olan Vakıfbank Sanal POS'u  kullanmaktadır. Bu sayede Kredi kartı bilgilerinizin güvenliği en üst düzeyde sağlanmış olur.